Roosterwijzigingen

Bij eerste gebruik: Klik hier voor de installatie-instructies van de app, en een eerste kennismaking met het portal.
Klas 6: Klik hier voor het rooster van de toetsweken 50 & 51

Week 49 / Corvee: 2C & 2D

Mededelingen voor donderdag 8 december

Afwezig:  Lv, Gu (tm 5e uur), Vb (tm 5e uur), Vo (tm 5e uur), Kp (tm 5e uur), Bn, No
Afwezig ivm mondelingen: Km (5e, 6e uur)

Vandaag worden Auke Buma (2A), Ewout van Asselt (2B), Vera Muller (2C), Ole Schulten (2D), Hannah Boerlijst of Marrit van Olffen (2E) en Koen van Tussenbroek (2F)  bij het Universiteitsmuseum op de Lange Nieuwstraat verwacht voor een hele ochtend workshops over spijsvertering: van 9.00 -12.00. Meer informatie vind je hier.

14:30 startbijeenkomst HPG leerlingen in lokaal 215

Klas 6: vanaf 12:50 SE Biol training in 103, 105 en 116:
6e en 7e uur met Mr in 217: Voortplanting en meiose
8e en 9e uur met Ru in 105: Voortplanting en Meiose
8e en 9e uur met Vs in 116: Zenuwstelsel, zintuigen en hormonen
8e en 9e uur met Mr in 103: Stofwisseling en spieren

Repetities
Klas 1 repetitie Aardrijkskunde 3e uur: G1A Dp 007; G1B Hu 012; G1C We 201; G1D Rc 107; G1E Wm 014; G1F Pu u03; Leerlingen met extra tijd in lokaal 122 met Bw
Klas 2 repetitie Biologie 3e uur: G2A Se 203; G2B Bn u05; G2C Cg u18; G2D Ho 020; G2E Wi u14; G2F Hs 008; Leerlingen met extra tijd in lokaal 122 met Bw

Werklokaal
Lokaal 217 (vanaf 8e uur)

Inhaalrepetities
Inhaalrepetities bovenbouw en G3E 8e uur in lokaal 201. Klik hier voor de lijst. Als je naam niet op de lijst staat en je hebt wel een afspraak gemaakt, ga dan naar je docent!

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Bd, Mo
12:20-12:50  Zn, Vg

Mededelingen voor vrijdag 9 december
Afwezig:  Km (4e/5e uur), Kv

Vandaag Paarse Vrijdag !! Trek iets paars uit de kast !!!

Klas 4, 5 en 6: Lever het formulier vakwijziging in in het postvak van de roostermakers als je een vak wil laten vallen of van wiskundeABC wilt wisselen.

Werklokaal
Lokaal u16 (vanaf het 6e uur)

Repetities
Klas 4 repetitie Economie 1e uur: G4econ1 Mu 111; G4econ2 Le 215; G4econ3 Km 216; leerlingen met extra tijd beginnen om 8:00 in lokaal 217 met Reinder

Service uren (9e uur)
Dp in u14, Bw in u03, Bv in u05

Inhaalrepetities

Inhaalrepetities onderbouw 8e in lokaal 216 en 9e uur in lokaal 109 . Klik hier voor de lijst voor het 8e uur en hier voor de lijst voor het 9e uur. Als je naam niet op de lijst staat en je hebt wel een afspraak gemaakt, ga dan naar je docent!

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Po, St
12:20-12:50  He, Wl
14:20-14:40  Mu, Rw


Week 50 / Corvee: 2E & 2F

Mededelingen voor maandag 12 december
Afwezig:  

Vanavond 10 minuten gesprekken tussen 19:00 en 22:00. Kijk voor het rooster op de Zermelo-portal, en log in met het emailadres waarmee u zicht heeft opgegeven.

Klas 4,5 en 6: morgen is de laatste dag dat je het formulier vakwijziging kunt inleveren in het postvak van de roostermakers.

Werklokaal
Lokaal u04 (vanaf het 6e uur)

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Ve, Vo
12:20-12:50  Ha, Ms
14:20-14:40  Wg, Zn


Mededelingen voor dinsdag 13 december
Afwezig: Ho, Ge (4e,5e uur), Zi

Klas 4,5 en 6: vandaag is de laatste dag dat je het formulier vakwijziging kunt inleveren in het postvak van de roostermakers.

Werklokaal
Lokaal u14 (vanaf het 8e uur)

Repetities
Klas 2 repetitie Wiskunde: G2A Lv 215; G2B Ha 011; G2C Ri 202; G2D Vg 207; G2E Wi 013; G2F Rc 107; leerlingen met extra tijd in lokaal 122 met Kp.
Klas 3 repetitie Frans (leesvaardigheid): G3A Si 007; G3B Pa 201; G3C Bj 111; G3D Na 008; G3E Bd 109; G3F Ms 205.
Leerlingen met extra tijd in lokaal 122 met Kp.

Service uren (9e uur)
Bu in u05, Ka in 113, Na in 008 en Vb in u04

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Bu, Ze
12:20-12:50  Gu, Zi
14:20-14:40  Bg, Zn


Mededelingen voor woensdag 14 december
Afwezig:  Ho

Klas 1ABC: 19:00 Afsluiting cultuurdag

Repetities
Klas 4 repetitie Natuurkunde 1e uur: G4nat1 Pl 105; G4nat2 Bn 202; G4nat3 Ge 209; leerlingen met extra tijd beginnen om 8:00 in lokaal u14 met Nelline

Werklokaal
Lokaal 217 (vanaf 6e uur))

Service uren (9e uur)
Vg in 011

Terugkomuur
Om 16:10 worden in lokaal 207 de volgende leerlingen verwacht:

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Vi, Wl
12:20-12:50  Po, Pu
14:20-14:40  Ks, Bt


Mededelingen voor donderdag 15 december
Afwezig:  Dp

Vanavond 10 minuten gesprekken tussen 16:30 en 20:00. Kijk voor het rooster op de Zermelo-portal, en log in met het emailadres waarmee u zicht heeft opgegeven.

Repetities
Klas 1 repetitie Wiskunde: G1A Vo 007; G1B Hu 209; G1C We 201; G1D Rc 107; G1E Wm 014; G1F Pu u03; Leerlingen met extra tijd in lokaal 122 met Bw
Klas 2 repetitie Godsdienst: G2A Se 203; G2B Bn u05; G2C Cg 207; G2D Ho 020; G2E Wi u14; G2F Hs 008; Leerlingen met extra tijd in lokaal 122 met Bw

Werklokaal
Lokaal 217 (vanaf het 6e uur)

Inhaalrepetities
Inhaalrepetities bovenbouw en G3E 8e uur in lokaal 201. Klik hier voor de lijst. Als je naam niet op de lijst staat en je hebt wel een afspraak gemaakt, ga dan naar je docent!

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Po, Si
12:20-12:50  Rc, St


Mededelingen voor vrijdag 16 december
Afwezig:  Hs, Lw, Kv (va 7e uur)

Werklokaal
Lokaal 217 (vanaf het 8e uur)

Repetities
Klas 4 repetitie Geschiedenis: G4A Ba 007; G4B Zn 011; G4C Ka 201; G4D Bv 215; G4E Wl 216; G4F Co u14; leerlingen met extra tijd beginnen om 8:00 in lokaal u05 met Reinder
Klas 5 repetitie Aardrijkskunde: G5ak1 Sr 217; G5ak2 Wg 205; G5ak3 Kp 203; leerlingen met extra tijd beginnen om 8:00 in lokaal u05 met Reinder

Service uren (9e uur)
Dp in u14, Bw in u03, Bv in u05

Inhaalrepetities
Inhaalrepetities onderbouw 8e in lokaal 215 en 9e uur in lokaal 201. Klik hier voor de lijst voor het 8e uur en hier voor de lijst voor het 9e uur. Als je naam niet op de lijst staat en je hebt wel een afspraak gemaakt, ga dan naar je docent!

Pauzesurveillance:
10:30-10:50  Kp, Po
12:20-12:50  Wl, He
14:20-14:40  Hu, Mu